10 grudnia 2018
Twoje miasto: Toruń

LUX CLUB- Nowe miejsce na klubowej mapie Torunia

wróć do aktualności

LUX CLUB- Nowe miejsce na klubowej mapie Torunia

30 stycznia 2015 18:29

 

 ROZMOWA Z ADRIANEM DĘBOWIAKIEM MANAGEREM LUX CLUB

Czym będzie wyróżniał się Lux Club?

Spośród klubów, które funkcjonują w Toruniu wyróżniamy się na pewno wystrojem. Zależało nam na dopieszczeniu tego miejsca do ostatniego szczegółu. Na każdej sali nasi klubowicze będą mogli dostrzec specjalnie spersonalizowane pod nasz klub oświetlenie led, które nadaje klimat i zmienia się zależnie od charakteru imprezy. Sala taneczna była autorskim projektem firmy, która robiła dla nas wszystko co związane z oświetleniem. Dzięki ciągłym zmianom kolorów oraz sekwencji świetlnych i wprowadzanym urozmaiceniom nie pozwolimy żeby nikt kto bawi się w naszym klubie nie czuł się znudzony. 
 

Na specjalne eventy stworzyliśmy w naszym klubie salę vip mogącą pomieścić nawet do 30 osób. Ma ona osobny telewizor, jest dodatkowo klimatyzowana oraz oddzielona od pozostałej części klubu dla zindywidualizowania potrzeb klienta. Możliwość organizacji wieczorów panieńskich jak i kawalerskich, urodzin, imienin bądź też zwykłych weekendowych spotkań ze znajomymi. Jesteśmy także otwarci na różnego rodzaju imprezy, konferencje firmowe , bankiety oraz after party. Na wszelkiego rodzaju imprezy oferujemy catering z zaprzyjaźnionego hotelu Filmar. 

Jakiej muzyki mogą spodziewać się goście Lux Clubu? 

Jeśli chodzi o muzykę to klub z założenia został stworzony dla ludzi uwielbiających dobrą zabawę w genialnym towarzystwie. Właśnie dla tych ludzi chcemy tworzyć imprezy oraz większe wydarzenia muzyczne. Na każdej imprezie nasi rezydenci starają się dostosować do imprezowiczów bawiących się danego dnia w klubie. Docelowymi gatunkami muzycznymi są m.in. rnb, commercial house, mushup, classic house. Staramy się być mocno elastyczni ponieważ zależy nam na zadowolonych klubowiczach, którzy będą do nas wracać. 

Ok, a jakieś konkrety? Jacy Dj'e zagoszczą w klubie? 

Jako klub możemy pochwalić się bardzo dobrą obsadą muzyczną. Jednym z naszych rezydentów  DJ Pac1, turntablista, muzyk a także producent. Jego twórcza osobowość zakorzeniona jest w starym dobrym hip hopie oraz funku z którym związany jest już od wielu lat. Laureat wielu konkursów dj’skich oraz osoba, która była inspiracją dla nie jednego dj’a. Jego muzyka to iście taneczny mix począwszy od Funk, Soul, ,Rap, R'nB przez muzykę bassowa i nowoczesną elektronikę. Drugim rezydentem jest DJ Badflame, dla znajomych Sławek.  Ze swoją działalnością muzyczną ruszył w połowie lat ’90. Początki grywał w rytmach eurodance oraz dancefloor. Aktualnie jego pasją są odmiany wszelkiego rodzaju muzyki house. Zarówno Paweł jak i Sławek są poza tym rezydentami klubu Soda Bydgoszcz. Poza tym grają w topowych klubach na terenie całej Polski co tworzy nam naprawdę solidną oprawę muzyczną. Dodatkowo grał u nas HouseJunior , reprezentant trójmiejskiej sceny klubowej. Gra on na terenie całego kraju a poza tym często zapraszany jest przez zagraniczne kluby. Grał na wielu festiwalach muzycznych, na których był jednym z wiodących DJ’ów. Entuzjasta muzyki elektronicznej oraz hous’owej. Poza nim gościliśmy w naszym klubie DJ Funktion dla znajomych Julek, który jest zwycięzcą wielu konkursów DJ’skich. Fenomenalny scratch’ing w połączeniu z wyszukanymi rytmami muzycznymi tworzy genialne połączenie z naszym klubem. W sylwestra gościć będziemy DJ Twister’a, muzyka oraz producenta muzycznego ze Szczecina znanego na ogólnopolskiej scenie klubowej. Mocno energetyczne sety imprezowe DJ’a Twistera składają się z mieszanki dobrych, soczystych, różnorodnych stylowo, ubarwianych własnymi imprezowymi break’ami i ciekawymi „blendami”. Tą energetyczną mieszankę Twister okrasza często skreczami, DJ’skimi trikami i beat jugglingiem.

Nooooo, nieźle! Pozdrawiamy rezydentów:)   Planujecie jakieś specjalne eventy lub koncerty?

Podczas naszej stosunkowo krótkiej działalności udało nam się zaprosić już paru uznanych DJ’ów nie tylko z toruńskiej sceny klubowej. Zależy nam na robieniu czegoś nowego dlatego zdążyliśmy zaprosić do naszego klubu osoby tworzące LiveAct, którzy stworzyli niepowtarzalne i niezapomniane eventy. Oczywiście na tym nie koniec, to dopiero początek.

Od początku roku przygotowujemy cykle imprez do których będziemy chcieli przyzwyczaić naszych klubowiczów. Dodatkowo z określoną częstotliwością chcielibyśmy zapraszać znane osoby ze świata muzyki klubowej.Gościliśmy już Dja Tonkę, niebawem zagości u Nas Gooral a co dalej...obserwujcie naszego FB: https://www.facebook.com/luxclubtorun?ref=ts&fref=ts​

Ok, dzieki za przybliżenie nowego miejsca jakim jest LUX CLUB.

Ja również dziekuje i pozdrawiam a wszystkich, którzy nie dotarli jeszcze do naszego klubu serdecznie zapraszamy a na pewno nie pożałujecie.