13 grudnia 2018
Twoje miasto: Toruń

2 urodziny MONACO CLUB

wróć do aktualności

2 urodziny MONACO CLUB

13 kwietnia 2015 12:09

 

  Zbliża się wielkimi krokami najwspanialsza chwila w roku - Monaco Club obchodzi drugie urodziny! 

Sprawdźcie jak było rok temu https://www.youtube.com/watch?v=c13Shi4fQtA

Przez trzy dni odbędzie się u nas impreza jakiej każdy kto lubi dobrze się bawić musi w życiu doświadczyć! Kulminacja tego wyjątkowego weekendu odbędzie się w piątek! 

Wszyscy goście każdego dnia wchodzą do klubu za darmo!

Czwartek 16.04
Drogie Panie nie może tego dnia zabraknąć czegoś dla Was! Troje seksownych Chippendalesów zrobi prawdziwe show! Wystąpi dla nas również szalony fajny chłopak czyli BIBa, którego publiczność pokochała w programie X Factor! Dla Panów również przygotowaliśmy niespodziankę. Dla każdego coś miłego!

Piątek 17.04
Ten dzień zdecydowanie musi zostać wpisany do kroniki najgrubszych imprez! Cudowne tancerki, piękne modelki, tort dla wszystkich naszych gości to tylko kilka atrakcji, które przewidzieliśmy! Ludzie z całego świata odwiedzali nas przez ostatnie dwa lata, a tym razem za deckami stanie ktoś wyjątkowy - będzie nim DJ NAT prosto z Indii! Na pamiątkę będziecie mieli okazję zrobić sobie zdjęcie ze znajomymi w fotobudce. Nasz rezydent DJ Mike G również tego dnia obchodzi u nas urodziny. Mamy tyle okazji do wspólnego świętowania, że boimy się, że braknie nam nocy!

Sobota:
To dzień prawdziwego klubowego melomana! Chcemy zostawić coś na deser dlatego póki co powiemy tylko, że pięciu DJ'i zagra tak, że w niedzielę nie będziecie czuli nóg! Więcej informacji już za moment! :)

Podczas każdego dnia czekają na Was świetne promocje na barze!
Przewidzieliśmy znacznie więcej atrakcji, o których będziemy informować na bieżąco. Dołącz do wydarzenia i nie omiń żadnej informacji! :)

Czeka nas spora foto i video relacja. Jeśli nie chcesz później oglądając zdjęcia i nagrania żałować to koniecznie świętuj z nami nasze drugie urodziny na które serdecznie Cię zapraszamy!

Rezerwacje: 79 333 1111