22 stycznia 2019
Twoje miasto: Toruń

Grill w pracy? Call Center CTDP z Torunia łamie schematy!

wróć do aktualności

Grill w pracy? Call Center CTDP z Torunia łamie schematy!

25 marca 2016 13:36

 

Dniem i Nocą.pl pierwszego dnia wiosny zostało zaproszone do odwiedzenia siedziby CTDP - największej firmy telemarketingowej w Toruniu. Przeprowadzamy wywiad z Ewą Ślusarczyk oraz Adrianą Łuczko.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dniem i Nocą - Czym zajmuje się CTDP i o co własciwie chodzi z tym grillem?

Ewa Ślusarczyk – Kierownik Działu Marketingu w CTDP.
Adriana Łuczko – Specjalista Ds. Marketingu w CTDP.

 

Ewa: CTDP to jeden z największych pracodawców w regionie kujawsko-pomorskim w branży telemarketingowej. Lubimy sobie pogawędzić przez telefon (uśmiech). Jesteśmy potężnym Call Center, ale dużo przyjaźniejszym niż przeciętne korporacje. Łamiemy „korposchematy” (śmiech) i robimy dużo szalonych rzeczy, bo wiemy, że „praca nie musi być nudna”. Takie zresztą promujemy hasło. W CTDP pokazujemy, że robota na słuchawce może być ciekawa. Pracuje u nas świetna młoda drużyna i dlatego oprócz pracy dobrze się razem bawimy. Ostatnią akcją, którą zorganizowaliśmy w godzinach pracy, był grill dla ekipy i przyjaciół CTDP z okazji pierwszego dnia wiosny.

 

 

 

 

 

 

 

Dniem i Nocą - No właśnie, jak to wyglądało?

Ada: Wyglądało... fantastycznie (załączamy zdjęcia)! Akcję grill wymyśliliśmy całkowicie spontanicznie i od razu zaczęliśmy działać. Najpierw załatwiliśmy pozwolenie na grillowanie na terenie firmy, następnie zaprosiliśmy do współpracy naszych partnerów z branży gastronomicznej (Mr.capone, La Vita, Jimmy's Steakhouse, Hanza Cafe, Manufaktura Hanza), u których na co dzień nasi pracownicy mają zniżki, mogą taniej zjeść i wypić. Razem opracowaliśmy menu i dogadaliśmy szczegóły. W poniedziałek 21 marca przed firmą rozstawiliśmy sprzęt, przygotowaliśmy miejsce do relaksu i mnóstwo przekąsek. Było przepysznie! Zresztą nie mogło być inaczej – grillowali dla nas sami profesjonaliści. Całość wyszła naprawdę dobrze, tym bardziej, że był to nasz debiut jeśli chodzi o eventy gastronomiczne. Zależało nam, żeby do każdego z ponad pięciuset brzuchów naszych pracowników coś wpadło (uśmiech) i udało się.

 

 

 

Dniem i NocąTo ciekawa i dość nietypowa inicjatywa wśród pracodawców.

Ewa: Tak, lubimy się wyróżniać i jesteśmy odważni.

 

  

 

 

 

 

 

 
Dniem i Nocą: Czy macie jakieś inne eventy na swoim koncie?

 

Ewa: Oczywiście! W tak dużej firmie jak nasza zawsze dzieje się coś ciekawego, a powodów do imprez jest naprawdę sporo. Niedawno świętowaliśmy 15-lecie firmy. W klubie „Stars” zrobiliśmy potężną imprezę z open barem (Tak, piwko było bez limitu!), zorganizowaliśmy pokaz fireshow, mini koncert i porządną „potańcówę” do rana! 8 marca hucznie obchodziliśmy Dzień Kobiet. Zaprosiliśmy partnerów z branży beauty (AVON, Stara Mydlarnia, Kwiaciarnia Calla, Studio Urody Ambroziak, BellaSkin, Fabryka Formy), którzy zadbali o to, aby nasze Panie poczuły się jak królewny (uśmiech). Darmowy makijaż, kosmetyki, bony upominkowe i słodkie co nieco umilały przerwy w pracy. Poza tym obchodzimy praktycznie każde większe święta jak Boże Narodzenie, Wielkanoc czy Halloween – to zawsze dobra okazja do wręczenia miłego upominku pracownikom i integracji. Chętnie włączamy się też w akcje charytatywne. Kolejny raz braliśmy udział w  „Szlachetnej Paczce”, pomagaliśmy szukać potencjalnych dawców szpiku i nakarmilismy psy z Toruńskiego schroniska.
 

 

Dniem i Nocą – Co trzeba zrobić, żeby pracować w tak fajnej firmie jak CTDP?

Ada: Dajemy szansę każdemu, ale jako Call Center cenimy sobie komunikatywność i pewność siebie. CTDP to ciekawa opcja pracy dla studentów z Torunia i okolic, jak i osób nieco starszych, bardziej lub mniej doświadczonych, ale nadal młodych duchem (śmiech). Osoby zainteresowane pracą u nas mogą wysłać swoje CV na adres: praca@ctdp.pl

 

 


Dniem i Nocą – Czemu warto u Was pracować?

Ewa: Po pierwsze – jesteśmy po prostu najlepsi i najfajniejsi! (śmiech). Można u nas naprawdę nieźle zarobić. Gwarantujemy solidną podstawę i prowizje od sprzedaży. Wypłaty zawsze są na czas, a zdarza się, że nieco wcześniej (radość). Dbamy o rozwój i komfort naszych pracowników, zapewniając im m.in. darmowe lekcje angielskiego, zwrot za dojazdy do pracy spoza Torunia, liczne zniżki u partnerów w naszym mieście. A poza tym w CTDP panuje niepowtarzalna atmosfera. Namiastkę tego wszystkiego możecie podglądać na facebooku i instagramie. Zachęcamy też do odwiedzenia naszej strony www.ctdp.pl, gdzie znajdziecie aktualne oferty pracy.

 

CDTP, Szosa Bydgoska 60a ( 56 665 12 34 )

Z Ewą oraz Adrianą rozmawiał Dawid Wanowski