22 stycznia 2019
Twoje miasto: Toruń

OTWARCIE SEZONU W URBAN DANCE SCHOOL!

wróć do aktualności

OTWARCIE SEZONU W URBAN DANCE SCHOOL!

21 września 2016 19:39

 

 

 

 

 

OTWARCIE SEZONU W URBAN DANCE SCHOOL!

 

Wraz  z rozpoczęciem roku szkolnego – 1 września – szkoła tańca URBAN DANCE SCHOOL zorganizowała otwarcie sezonu 2016/2017. Podczas drzwi otwartych można było uczestniczyć w darmowych warsztatach, wziąć udział w konkursach z nagrodami oraz zapisać się na zajęcia do nowych grup tanecznych. Wydarzenie przyciągnęło wielu miłośników tańca z całego Torunia i nie tylko.
Przy okazji warsztatów zamieniliśmy kilka słów z Kasienią.

 

1. Opowiedz kilka słów o Waszej szkole i czym wyróżnia się wśród innych szkół w Toruniu?

Urban Dance School to profesjonalna szkoła STREET DANCE'u, którą otworzyliśmy w październiku 2015r. Wyróźniamy się tym, ze nasi uczniowie nie tylko uczą się choreografii i potrafią ją odtworzyć, ale przede wszystkim zaczynają improwizować i bawić się tańcem wykorzystując zdobyte na zajęciach zdolności. Na miejscu czeka na wszystkich wspaniala zabawa i przyjazny klimat. Nie zamykamy się na tancerzy z innych szkół i staramy się łączyć z nimi organizując warsztaty, jamy i zawody. Naszym celem jest ciągły rozwój toruńskiej sceny. Zarażamy i dzielimy się naszą pasją w każdej możliwej chwili.  

 

2. Z Waszej strony internetowej możemy się dowiedzieć iż uczycie wielu różnych stylów tańca, czy jest coś co sprawia ,że Urban Dance School ma jakiegoś rodzaju wyjątkowy i spójny charakter?

Oczywiscie, jest to właśnie street dance. Wszystkie style, które można poznać w naszej szkole, nawet tańce w parach, powstały i wywodzą się z „ulicy”. Druga sprawa to profesjonalna kadra. Każdy nauczyciel w UDSie, poświęcił wiele lat doskonaląc swoje umiejętności, aby móc przekazywać je innym :)

 

 

3. OK, przewidujecie jakieś nowości w rozpoczynającym się sezonie?

Jasne, chcemy otworzyć sporą grupę pokazową i wyróżnić najzdolniejszych uczniów. Dostaliśmy sporo zaproszeń na występy, dlatego chcemy pokazać wielki potencjał naszej młodzieży.

 

4. Podczas drzwi otwartych była pełna sala ludzi. Jesteście zaskoczeni takim zainteresowaniem?

Cieszymy się, że nasza praca jest efektywna. Sporo poświęciliśmy, żeby tak to wyglądało, więc spodziewaliśmy się zainteresowania i na szczęście się udało :) Zajęcia po otwarciu ruszyły pełną parą!

 

 

5. Moje ostatnie pytanie:)  Co doradzisz tym którzy by chcieli ale twierdzą „już za późno, nie mam do tego predyspozycji” i tym podobne?

Nie szukajmy wymówek, działajmy ! Możemy wszystko, jeśli tylko tego chcemy. W Urban Dance School nauczymy tańczyć każdego. Wystarczy spróbować :)  


INFO:
Urban Dance School zaprasza na jeszcze jedna edycje drzwi otwartych, tym razem
1-szego pazdziernika 2016r. Szkola miesci sie przy ul. Adama Asnyka 6b.
HYPERLINK "mailto:kontakt@udschool.pl"kontakt@udschool.pl ; www.udschool.pl fb: