13 grudnia 2018
Twoje miasto: Toruń

Wielkie Otwarcie Mięta Disco & Play Pub

wróć do aktualności

Wielkie Otwarcie Mięta Disco & Play Pub

07 września 2017 10:25

 

WIELKIMI KROKAMI ZBLIŻA SIĘ NOWE...

 

Kochani czas na nowe na klubowej mapie Torunia... Specjalnie dla Was stworzone zostanie zupełnie nowe miejsce, w którym w każdy piątek i sobotę pobawicie się przy największych i najlepszych rytmach muzyki disco polo, disco & dance oraz najnowszych muzycznych perełkach.

 

 

 

PIĄTEK - Wielkie Otwarcie Mięta Disco & Play Pub Koncert Zespołu Mejk (15.09.17)

 

 

Już 15 września zapraszamy na Wielkie Otwarcie którego gwiazdą wieczoru będą twórcy wielkiego hitu "Tańczę z nim do rana" zespół Mejk. Z zespołem Mejk poczujesz potegę Disco i wejdziesz w świat pozytywnych i energetycznych piosenek !

Imprezę muzycznie nakręci Dj Arius

Disco ponad wszystko ! Od dziś Królowej Jadwigi 9 to miejsce Twojej rozrywki :)

 

 

SOBOTA - Wielkie Otwarcie Part 2 Disco Night * Dj Arius (16.09)

 


Tego wieczoru i nocy przeniesiemy Was w muzyczną podróż po największych hitach, klasykach i muzycznych perełkach muzyki Disco, Disco & Dance, oraz największych muzycznych nowościach i perełkach. Wprost zza konsolety na klubowy parkiet swoje muzyczne wibracje i emocje przeniesie Wam Dj Arius, a więc jedno jest pewne... tej nocy nie posiedzicie ! :) Natomiast nasi barmani i barmanki przygotują Wam pyszne orzeźwiające drinki :) A to wszystko w nowoczesnych wnętrzach i niesamowitym klimacie jakiego próżno szukać gdzie indziej :) 

 


NIEDZIELA - CZWARTEK - EATS & PLAYJEDZ I GRAJ ! ???????? Kochani od niedzieli do czwartku zapraszamy Was na najlepsze gry na konsolach Xbox One, Xbox 360, oraz gry planszowe???????? A to wszystko z najlepszą pizza w mieście ❗️Oryginalna włoska pizza wypiekana w piecu drzewnym, od podstaw przygotowana przez włoskiego maestro ???????? #BonAppetit
 


ŚRODA - KARAOKE

 

Śpiewać każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej ???????? Już 2️⃣0️⃣ września ( środa ) zapraszamy serdecznie na pierwsze Karaoke Night które cyklicznie odbywać będzie się w każdą środę od godz. 20:00. Do wygrania atrakcyjne nagrody