22 stycznia 2019
Twoje miasto: Toruń

Gala Copernicana

wróć do aktualności

Gala Copernicana

05 marca 2018 17:30

 

Przed Nami jedno z najbardziej niezwykłych wydarzeń tego roku-
I Uniwersytecka Gala Charytatywna.

UGCH to plebiscyt, który ma na celu wyłonienie liderów i inicjatywy, na które warto zwrócić uwagę. 
Finał Gali Copernicana odbędzie się 12 kwietnia w Auli UMK. Oczywiście, nie zabraknie dodatkowych atrakcji, ale nie wszystko na raz ;) 

Zacznij od najważniejszego- ZGŁOSZENIA!
Jak to działa? Klikamy w link i działamy! 
https://galacopernicana2018.zgloszenia24.pl/

Nagrody Gali Copernicana przyznawane będą w następujących kategoriach:

a) NAJLEPSZY WYKŁADOWCA - zawsze przygotowany do zajęć, umiejący zainteresować i zaintrygować swoim przedmiotem. Najlepszy wykładowca to osoba otwarta, która nie ograniczająca swojej pracy tylko do prowadzenia zajęć, ale zawsze służąca pomocą. Nauczyciel „z powołania”, wzór do naśladowania, osoba wzbudzająca szacunek, ale również posiadająca szacunek względem innych, a szczególnie swoich uczniów

b) NAJLEPSZY SPORTOWIEC - może nim być i student i pracownik. Zaangażowany i chętny do działania. Osoba promująca zdrowy tryb życia, kochająca sport w każdej postaci

c) DZIEKANAT PRZYJAZNY STUDENTOM - pracownik dziekanatu to pierwsza osoba, którą spotykamy na swojej studenckiej drodze. Pracownicy dziekanatu to uczelniani mentorzy. Jak ktoś czegoś nie wiem, to „Pani z dziekanatu” na pewno będzie to wiedziała! Wybieramy dziekanat jednego z 17 Wydziałów UMK, który według Was jest najbardziej przyjazdy, pracowity i otwarty na studentów

d) NAJLEPSZA ORGANIZACJA STUDENCKA - na naszej uczelni działa prawie 170 Organizacji Studenckich. Nagrodźmy tą która według środowiska jest najbardziej zaangażowana w życie Uniwersytetu, która najlepiej promuje Naszą Alma Mater, która jest najprężniej działającą jednostką.

e) STUDENCKIE PRAKTYKI - każdy student musi je odbyć, a miejsc w których się odbywają nie da się zliczyć. Jedno wiemy na pewno- są instytucje i firmy do których chętnie wracacie i polecacie je młodszym pokoleniom. Wybierzmy więc miejsce, w którym nabyliście najwięcej doświadczenia, a atmosferę która panowała podczas waszych praktyk wspominacie do dziś.

f) WZÓR STUDENTA - rozejrzyjmy się wokół się- każdy z nas ma obok siebie kogoś wyjątkowego. Kto według Was jest najbardziej pracowity, uczynny i zaangażowany we wszystko? Na kim według Was zawsze można polegać? Znacie taką osobę i uważacie, że należałoby ją nagrodzić? Zgłoś ją!

g) STUDENCKI PROJEKT - zorganizowałeś konferencje, warsztaty, konwent, a może zbudowałeś super robota? Jesteście kołem naukowym, inną organizacją studentką, a może po prostu studentem, który zrealizował świetny projekt i chciałby się nim pochwalić? Zgłoś się do plebiscytu! Nich wszyscy się dowiedzą o tym jak dużo świetnych projektów realizowanych jest na Naszym Uniwersytecie.