10 grudnia 2018
Twoje miasto: Toruń

Baza obiektów > Kluby

wróć do listy obiektów

Barani Łeb

Najbliższe wydarzenia

Godziny otwarcia

pon

wt

śr

czw 16:00 - 02:00

pt 16:00- 04:00

sob 16:00- 05:00

ndz

O obiekcie

Witajcie imprezowicze :)

Mamy zaszczyt zaprosić Was na wyjątkowe imprezy rozpoczynające nową erę w historii klubu Barani Łeb.

Barani Łeb istnieje nieprzerwanie od stycznia 1999 roku i od tego czasu ma jednego właściciela. To jeden z najstarszych klubów na toruńskiej starówce, a zarazem miejsce z wielkimi tradycjami. To właśnie po sukcesie Baraniego Łba zaczęły pojawiać się, jak grzyby po deszczu, inne, mniejsze lub większe kluby, z których niektóre działają do dziś, a o innych nie pamiętamy już że istniały.

Wielu z Was nie wyobraża sobie imprez w Toruniu bez Baraniego Łba, dlatego postanowiliśmy przygotować ogromną niespodziankę i całkowicie odnowić wnętrze Waszego ukochanego klubu. Zmieniliśmy w nim dosłownie wszystko. Kosztowało nas mnóstwo zachodu, by dopracować każdy szczegół i stworzyć niepowtarzalny klimat, tak abyście czuli się wyjątkowi. Nowy Barani Łeb to lokal zaprojektowany i stworzony dla Was i z myślą o Was.
Kalendarz imprez :

- CZWARTKOWE OWOCOnoce To najlepsza opcja na wieczór kawalerski czy panieński. W czwartki będziemy zapraszać znane grupy Chippendales oraz najpiękniejsze tancerki klubowe. Roztańczone dziewczyny na barze, przystojni tancerze oraz muzyka która porywa na parkiet. Owoco noce to gwarancja udanej imprezy.
- Piątek i sobota to już imprezy I LOVE WEEKEND, w czasie których, po ciężkim tygodniu pracy, możesz zrelaksować się przy swojej ulubionej muzyce. To aż dwie noce weekendu, na których płonie parkiet i strumieniami leją się koktajle gaszące pragnienie setek zadowolonych dusz towarzystwa.
- Niedziela , poniedziałek ,wtorek i środa to dni, w które możesz zarezerwować nasz lokal na swoją imprezę. Wypraw u nas swoje urodziny, zorganizuj imprezę firmową, chrzciny, poprawiny, wieczór panieński lub kawalerski, a my sprawimy, że nie zapomnisz tego dnia do końca życia.