18 grudnia 2018
Twoje miasto: Toruń

Baza obiektów > Polecane miejsca

wróć do listy obiektów

Biuro Podróży Vena

Godziny otwarcia

pon

wt

śr

czw

pt

sob

ndz

O obiekcie

Biuro Podróży VENA w Toruniu oferuje swoim Klientom szeroką gamę pomysłów na wypoczynek.Oferta turystyczna sieci biur podróży Travel Shops obejmuje propozycje przygotowane przez wielu organizatorów, znanych nie tylko w Polsce, takich jak: Itaka, TUI, Rainbow Tours, Grecos, Neckermann, Wezyr Holidays, Sun & Fun, Ecco Holidays, czy 7islands.

 

Współpracuje tylko z partnerami posiadającymi wymagane prawem gwarancje bankowe lub ubezpieczeniowe, co oznacza, że nasi Klienci mają zagwarantowane bezpieczeństwo wypoczynkuw najwyższym stopniu.

 

Proponuje swoim Klientom wiele form wypoczynku, tj. wczasy, wycieczki objazdowe, rejsy oraz kolonie i obozy młodzieżowe, przy wykorzystaniu różnych środków transportu, jak: samolot, autokar, prom, czy dojazd własny.

 

Oferta turystyczna Biura Podróży VENA z Torunia zawiera nie tylko bardzo popularne kierunkiwypoczynku jak: Grecja, Hiszpania, Turcja, Włochy, Egipt, Tunezja, lecz także te bardziejegzotyczne, do takich krajów jak: Kuba, Kostaryka, Dominikana, Tajlandia, Sri Lanka, Gambia, Jamajka, Polinezja Francuska i wiele innych.

 

Biuro Podróży VENA zachęca również do zwiedzania w inny sposób, tj. zakupu wycieczek objazdowych do takich krajów, jak np. Chiny, Meksyk, Indie, Maroko, Brazylia.

 

Biuro Podróży VENA w Toruniu, to przygoda i wypoczynek, zatem nie może zabraknąć w ofercie kierunków z tym związanych: Kenia, Tanzania, USA, rejsy po Morzu Karaibskim.

 

Brzmi nieźle? Tak naprawdę to wszystko jest w naszym = Państwa zasięgu. Zapraszamy do nas, odpowiemy na pytania, porozmawiamy w miłej atmosferze. Postaramy się dopasować ofertę na miarę Państwa potrzeb.

 

Proponujemy także usługi dodatkowe w zakresie doradztwa i sprzedaży takich produktów jak:

  • Ubezpieczenia

  • Bilety lotnicze, autokarowe, promowe i inne

  • Kolonie, obozy i inne imprezy dla dzieci i młodzieży

  • Wizy turystyczne

  • Imprezy integracyjne i motywacyjne (incentive) dla firm i innych grup zorganizowanych.

 

A na koniec...

Prosimy pamiętajcie drodzy Klienci, że każda impreza turystyczna sprzedawana w biurze własnym organizatora (touroperatora), jak i w biurze agencyjnym oferowana jest w tej samej cenie.

 

Biuro Podróży VENA w Toruniu, tworzą ludzie, na których można polegać. Przygoda i wypoczynek – to jest to!

 

Wyjeżdżajmy, zwiedzajmy, odpoczywajmy, spełniajmy swoje marzenia. Nie traćmy czasu, bo życie ucieka... Przeżyjmy je jak najpełniej.

 

Zapraszamy serdecznie. Do zobaczenia