22 stycznia 2019
Twoje miasto: Toruń

Baza obiektów > Kluby

wróć do listy obiektów

Starovka

Godziny otwarcia

pon 12:00-23:00

wt 12:00-23:00

śr 12:00-23:00

czw 12:00-23:00

pt 12:00-3:00

sob 12:00-4:00

ndz 12:00-23:00

O obiekcie

 

Starovka to lokal usytuowany w centrum starego miasta nieopodal pomnika Kopernika. Myślicie, że jesteśmy kolejnym lokalem w piwnicy? Nic bardziej mylnego. W ciągu dnia zaserwujemy Wam najsmaczniejsze koktajle owocowe, desery lodowe i aromatyczne kawy. Wieczorami zaskakujemy przygotowując specjalnie dla Was drinki z najznakomitszych alkoholi.

 

 

Organizujemy imprez typu osiemnastki, urodziny, wieczory kawalerskie i panieńskie. Zapewniamy dj’a, profesjonalną obsługę oraz niezapomniane wrażenia. Dodatkowo oferujemy catering. Realizujemy także dodatkowe życzenia naszych gości.  Starovka wyposażona jest w rzutnik i inne urządzenia multimedialne umożliwiające organizację konferencji jak również firmowych eventów.

 

 

Wyróżniamy się wyjątkową dbałością o potrzeby gości. Codziennie wybieramy produkty, które otrzymacie w cenie promocyjnej. Są to wyselekcjonowane specjały charakterystyczne dla naszego lokalu. W ofercie promocyjnej znajdziecie między innymi pyszną, gęstą belgijską czekoladę podawaną z bitą śmietaną, koktajl alkoholowy Piernikovka, czy wyśmienite ciasto pralinowe, którego nigdzie indziej nie spróbujecie.

 

 

W czasie sezonu letniego wystawiamy klimatyzowany ogródek, który sam w sobie zachęca do wejścia. Regularnie emitujemy najważniejsze wydarzenia sportowe, którym towarzyszą promocję na alkohol.

 

 

Starovka jest czynna codziennie, czekamy specjalnie na Ciebie!