15 grudnia 2018
Twoje miasto: Toruń

Nasz patronat


Amatorska Liga Hokejowa DniemiNocą.pl w ToruniuSPORT

www.alh.dnieminoca.plPortal DniemiNocą.pl od 3 lat obejmuje patronat tytularny nad toruńską Amatorską Ligą Hokejową. Wszystkie rozgrywki Ligii odbywają się w obiekcie Tor-Tor. Do Ligii należy trzynaście drużyn: DniemiNoca.pl, AUTO-MAR, NESTA, STAROPOLSKA, PREMIO, OPATRUNKI, BTH, MM TOOLS TORUS, FRAUENTHAL TORUS, EUROGAZ, DAVOS, MENTOR TORUS oraz żeńska drużyna JASKÓŁKI. 

Wszystkich zainteresowanych hokejem, jak też uczestnictwem w Lidze serdecznie zapraszamy na stronę internetową, na której znajduje się szczegółowy terminarz, skład drużyn oraz statystyki.

 Drużyna Hokejowa DniemiNocą (ALH)SPORT

www.alh.dnieminoca.pl/druzyny.php?id=42 Drużyna DniemiNoca.pl to nasz powód do dumy! W rozgrywkach Amatroskiej Ligii Hokejowej to ich pierwszy sezon, który już został zwieńczony wieloma sukcesami.  
II Toruński Konkurs FotografiiKULTURA

www.lookusmagazine.com To już druga edycja „Toruńskiego Konkursu Fotografii”, potocznie nazywanego „TKF”, który na celu miał aktywizację uzdolnionej młodzieży. Konkurs skierowany byl do fotografów oraz modeli w wieku od 16 do 26 lat z całej Polski.